Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Elektrický vysávač lístia Procraft PGU2500 | PGU2500
Kód: 120520Podrobný popis
Elektrický vysávač lístia Procraft PGU2500 je určený na fúkanie alebo vysávanie. Výkonný 2200W motor s 15000 otáčkami za minútu zaručuje dlhú bezproblémovú prevádzku a dostatočný výkon. Zberné vrecko s objemom 35 litrov pojme väčšie množstvo opadaného lístia, čím vám ušetrí čas. Funkcia mulčovania drví v pomere 10:1 pomocou kovových nožov, čím sa objem odpadu desaťnásobne zmenší a uľahčí sa jeho kompostovanie. Rýchloupínacie vrecko uľahčuje prácu pri vyprázdňovaní. Súčasťou balenia je montážny kľúč, trysky a sací adaptér. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fukáre |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.6 kg |
| EAN: | 6973934251265 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 2200 W |
| Revolúcie: | 9000-15000 /min |
| Hmotnosť: | 2,8 kg |
| Napájanie: | 13,2 m3/min |
| Rýchlosť prúdenia vzduchu: | 160-270 |
| Zberné vrecko: | 35L |
| Rýchlosť mulčovania: | 10:1 |
| Trieda párenia: | IPX0 |
| Trieda ochrany: | II |
| Hladina akustického tlaku Lpa: | 90,20 dB (A) K = 3 dB |
| Vibrácie: | 4,27 m/s2 K = 1,5 m/s2 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934251265 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
