Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Elektrický vertikutátor Procraft PSC400 | PSC400
Kód: 120574Podrobný popis
Elektrický vertikutátor Procraft PSC400
Elektrický vertikutátor Procraft PSC400 je ideálnou voľbou pre každého, kto chce mať zdravý, hustý a dobre udržiavaný trávnik. Vďaka výkonnému 1800 W motoru a 400 mm pracovnej šírke dokáže rýchlo a efektívne prevzdušniť väčšie plochy. Moderný dizajn a veľký zberný kôš s objemom 55 litrov zabezpečujú dlhšiu prácu bez potreby častého vyprázdňovania.
Kľúčové vlastnosti:
Výkonný motor s príkonom 1800 W: zaručuje spoľahlivú prevádzku a účinné odstraňovanie machu a plste.
Pracovná šírka 400 mm: ideálna pre stredne veľké až veľké záhrady, šetrí čas potrebný na údržbu.
Rýchlosť 3722/min : Vysoká rýchlosť zabezpečuje kvalitné a rovnomerné prevzdušnenie trávnika.
Centrálne nastavenie výšky v 4 polohách.
Veľký 55 l zberný kôš: Pojme viac materiálu a šetrí čas vďaka menšej frekvencii vyprázdňovania.
Náhradný valec je súčasťou dodávky.
Bezpečnostné normy.
Stabilná konštrukcia a hmotnosť 14,5 kg: Zabezpečuje dobrú manévrovateľnosť a ľahké vedenie stroja aj na väčších plochách.
Obsah balenia:
Procraft PSC400 Elektrický vertikutátor.
Náhradný valec
Zberný kôš s objemom 55 l
Návod na použitie
Balenie: kartón
Ideálne použitie:
Pravidelné vertikutácie a prevzdušňovanie trávnika
Odstraňovanie machu, tŕstia a nečistôt
Zlepšenie prístupu vody, živín a kyslíka ku koreňom
Údržba stredných a väčších záhrad, kde sa vyžaduje vyššia účinnosť
Procraft PSC400 je výkonný a spoľahlivý vertikutátor, ktorý vďaka svojmu širokému záberu, veľkýmŠiroký záber, veľký kôš a centrálne nastavenie výšky poskytne vášmu trávniku dokonalú starostlivosť. Vďaka náhradnému valcu, ktorý je súčasťou dodávky, je pripravený na dlhodobé a intenzívne používanie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vertikutátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 15.3 kg |
| EAN: | 6973934251852 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 1800 W |
| Pracovná šírka: | 400 mm |
| Rýchlosť bez zaťaženia: | 3722min-1 |
| Hriadele: | 2 |
| Zberné vrecko: | 55l |
| Hmotnosť: | 14,5 kg |
| Trieda ochrany: | II |
| Trieda párenia: | IP X4 |
| Hladina akustického tlaku: | 85,56 dB (A) |
| Vibrácie: | 5,508 m/s2 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934251852 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
