Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Elektrický skrutkovač Procraft PB300DFR | PB300DFR
Kód: 120626Podrobný popis
Elektrický vŕtací skrutkovač Procraft je určený na vŕtanie do dreva a kovu a na zatĺkanie skrutiek a skrutiek. Uťahovací moment možno nastaviť v rozsahu 22 stupňov. Systém skľučovadla QUICK umožňuje jednoduché a rýchle upnutie vrtákov a nástrojov so stopkou do priemeru 10 mm. Skrutkovanie na 1. a vŕtanie na 2. rýchlostný stupeň možno vykonávať s plynulou reguláciou otáčok. Obojstranný smer otáčok vpravo/vľavo a krútiaci moment 40 Nm. Ľahká a kompaktná konštrukcia zaručuje dlhú prácu bez únavy. Uhlíkové kefky sú súčasťou dodávky. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vŕtačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.79 kg |
| EAN: | 6973934250558 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 300 W |
| Revolúcie: | 0-400, 0-1600 /min |
| Maximálny priemer upínacieho puzdra: | 10 mm |
| Krútiaci moment, Nm: | 40 |
| Priemer vŕtania oceľ/drevo: | 8 / 20 mm |
| Vibrácie: | m/s2 |
| Meranie v režime vŕtania: | ah=2,162, K=1,5 |
| Meranie v režime skrutkovania: | ah=1,830, K=1,5 |
| Hladina akustického tlaku: | dB(A) LpA=82,99, K=3 |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | dB(A) LwA=93,99, K=3 |
| Trieda elektrickej ochrany: | II |
| Trieda ochrany proti vlhkosti a prachu: | IPX0 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934250558 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
