Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Elektrický krovinorez Procraft GT2100 | GT2100
Kód: 121198Podrobný popis
Elektrický krovinorez GT2100 je určený na kosenie trávnatých plôch. Výkonný 1200W motor s rýchlosťou 11000/min zaručuje kvalitné kosenie menších plôch, brehov a okrajov záhrad. Ovládanie predĺženia struny je poloautomatické. Súčasťou dodávky je strunová hlava, kovový žací nôž, popruh a montážny kľúč. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krovinorezy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.3 kg |
| EAN: | 6973934252699 |
| Napätie: | 230 V |
| Príkon: | 1200 W |
| Revolúcie: | 11000 /min |
| Pracovná šírka (mm): | 380 |
| Hmotnosť: | 7,25 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934252699 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
