Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Elektrické nožnice Procraft SM 2,5 | SM 2,5
Kód: 120492Podrobný popis
Rezačka plechu Procraft SM 2.5 je určená na rezanie nehrdzavejúcej ocele, hliníka alebo plechu. Výkonný motor s výkonom 500 W a vysokými otáčkami až 1200 zaručuje dlhú bezproblémovú prevádzku. Obojstranný nôž zaručuje vysokú rýchlosť rezania. Ľahká a kompaktná konštrukcia zaručuje dlhú prácu bez únavy. Súčasťou dodávky sú imbusové kľúče, 1 pár rezných nožov, listové meradlá. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nožnice na plech |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.87 kg |
| EAN: | 6972622489027 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 500 W |
| Počet zdvihov, /min: | 1200 |
| Hmotnosť: | 2,5 kg |
| Maximálna hrúbka plechu: mäkká oceľ/nerezová oceľ/hliník (mm): | 2,5/ 1,8/ 2,5 |
| Min. polomer rezu (mm): | 40 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622489027 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
