Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Elektrické nožnice na živý plot Procraft PT750 | PT750
Kód: 120723Podrobný popis
Plotové nožnice Procraft PT750 na strihanie a tvarovanie kríkov a živých plotov s odumretým drevom do 24 mm. Výkonný a tichý motor s výkonom 750 W a vysokými otáčkami až 1800 zaručuje dlhú bezproblémovú prevádzku. Rukoväť s protišmykovým pogumovaným povrchom uľahčuje prácu. 61 cm dlhá lišta umožňuje strihanie väčšiny živých plotov. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plotostrihy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.7 kg |
| EAN: | 6973934251708 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Motor: | Elektrické |
| Príkon: | 750 W |
| Dĺžka koľajnice: | 610 mm |
| Typ noža: | dvojité |
| Revolúcie: | 1800 /min |
| Hmotnosť: | 3,7 kg |
| Maximálny rez: | 24 |
| Hladina akustického tlaku Lpa: | 88,9 dB|3 dB |
| Hladina akustického tlaku Lwa: | 99,9 dB |3 dB |
| Vibrácie: | 3,993 m/s2 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934251708 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
