Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Elektrické nožnice na živý plot Procraft PT600 | PT600
Kód: 120561Podrobný popis
Nožnice na živý plot Procraft PT600 na strihanie a tvarovanie kríkov a živých plotov s hrúbkou nevysušených výhonkov do 20 mm. Výkonný a tichý motor s príkonom 600 W a vysokými otáčkami do 1700 zaručuje dlhú bezproblémovú prácu. Prácu uľahčuje otočná rukoväť s protišmykovým pogumovaným povrchom. Dĺžka lišty 55 cm umožňuje zastrihávanie väčšiny živých plotov. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plotostrihy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.85 kg |
| EAN: | 6973934251739 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Motor: | Elektrické |
| Príkon: | 600 W |
| Dĺžka koľajnice: | 550 mm |
| Typ noža: | dvojité |
| Revolúcie: | 1700 /min |
| Hmotnosť: | 2,9 kg |
| Maximálny rez: | 16/20 mm |
| Hladina akustického tlaku Lpa: | 74,8 dB |3 dB |
| Hladina akustického tlaku Lwa: | 94,8 dB |3 dB |
| Vibrácie: | 2,755 m/s2 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934251739 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
