Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Elektrické nožnice na živý plot Procraft PT520 | PT520
Kód: 120560Podrobný popis
Nožnice na živý plot Procraft PT520 na strihanie a tvarovanie kríkov a živých plotov s odumretým drevom do 20 mm. Výkonný a tichý motor s výkonom 520 W a vysokými otáčkami až 1800 zaručuje dlhú bezproblémovú prevádzku. Prácu uľahčuje rukoväť s protišmykovým pogumovaným povrchom. Tyč dlhá 41 cm umožňuje zastrihávanie väčšiny živých plotov. Nízka hmotnosť 2,75 kg a kompaktné rozmery uľahčujú manipuláciu. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plotostrihy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 6973934251746 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 520 W |
| Revolúcie: | 1800 /min |
| Hladina akustického tlaku: | LpA = 81,6 dB(A); K = ± 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | LwA = 101,6 dB(A); K = ± 3 dB(A) |
| Vibrácie: | 6,214 m/s² |
| Maximálny rez: | 16/20 mm |
| Indikovaná hladina hluku: | 105 dB |
| Dĺžka koľajnice: | 410 mm mm |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934251746 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
