Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Elektrická zošívačka Procraft PEH50 | PEH50
Kód: 120549Podrobný popis
Elektrická sponkovačka Procraft PEH50 je určená na upevňovanie textílií, fólií, izolačných materiálov na drevo. Regulácia sily zdvihu umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Sponkovačka má zásobník na 100 sponiek s dĺžkou v rozsahu 8-16 a mm a na 100 klincov s dĺžkou v rozsahu 8-20 mm. Sponky a klince sú súčasťou dodávky. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sponkovačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.54 kg |
| EAN: | 6972622483018 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Frekvencia dopadu: | 20 úderov/min |
| Šírka sponiek: | 10,6 mm |
| Typ strmeňa: | 50 |
| Maximálna kapacita zásobníka, ks: | 100 |
| Rýchlosť streľby, ppm: | 20 |
| Dĺžka sponky, mm: | 8-16 |
| Vibrácie: | 4,74 K=1,5 |
| Hladina akustického tlaku Lpa: | Lpa=80,3 Kpa=3dB |
| Hladina akustického tlaku Lwa: | Lwa=91,3 Kwa=3 |
| Trieda ochrany: | II |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622483018 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
