Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Elektrická striekacia pištoľ Procraft PSE600 | PSE600
Kód: 120486Podrobný popis
Striekacia pištoľ Procraft je určená na striekanie farieb, lakov, lazúr, dezinfekčných prostriedkov a moridiel. Regulácia prietoku a objemu nanášanej farby umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s farbami. Ľahká a kompaktná konštrukcia zaručuje dlhú prácu bez únavy. Možnosť striekania rôznymi spôsobmi: horizontálne vertikálne a bodové striekanie. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Striekacia pištoľ |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.77 kg |
| EAN: | 6973934250411 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Revolúcie: | 30000 /min |
| Priemer dýzy, mm: | 1,0 / 1,8 / 2,5 |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Príkon: | 600 W |
| Trieda ochrany: | || |
| Trieda párenia: | IP20 |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | L wA =88,9 dB(A) K=3,0 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku: | L pA =77,9 dB(A) K=3,0 dB(A) |
| Vibrácie: | Ah=0,167 m/s2 , K= 1,5 m/s2 |
| Maximálny prietok (ml/min): | 1000 |
| Kapacita kontajnera: | 800 |
| Hmotnosť: | 2,75 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934250411 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
