Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Elektrická brúska na nože Procraft EM100 | EM100
Kód: 120595Podrobný popis
Elektrický brúsič nožov Procraft EM100 je určený na ostrenie oceľových a keramických nožov. Dva brúsne kotúče zaručujú dlhodobé brúsenie. Brúska má zároveň kompaktné rozmery. Vodiace drážky umožňujú efektívne a rýchle brúsenie. Balené v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostričky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.54 kg |
| EAN: | 6972622484718 |
| Napätie: | 220 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 45 W |
| Revolúcie: | 2800 /min |
| Hmotnosť: | 1,55 kg |
| Rozmery, mm: | 210x130x100 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622484718 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
