Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
DEN BRAVEN Maskovacia krepová páska +60 °C, 50 mm x 50 m, B7041RL
Kód: 69809Podrobný popis
Na ochranu rôznych povrchov v stavebníctve a priemysle pred postriekaním povrchu alebo mechanickým poškodením. Používa sa pri maliarskych, lakovacích alebo natieračských prácach. Odolný voči tepelným zmenám, farbám a rozpúšťadlám. Priľne k väčšine materiálov. Nie je určený na drevené lakované povrchy. Páska sa musí odstrániť do 24 hodín od aplikácie, aby sa zabránilo prilepeniu lepidla na povrch. Nosičom je impregnovaný krepový papier potiahnutý špeciálnou súvislou lepiacou gumovou fóliou. Páska je tepelne odolná do +60 °C (+80 °C). Pásku možno spájať v rozsahu od 0 °C do +40 °C.
Technické informácie
- Šírka: 50 mm
- Dĺžka: 50 m
- Farba: svetložltá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maskovacie pásky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595100102492 |
| Šírka: | 50 mm |
| Dĺžka: | 50 m |
| Farba: | Svetlo žltá |
| Výrobca: | Den Braven |
| EAN: | 8595100102492 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
