Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Demolačné kladivo PROCRAFT PSH2700 | PSH2700
Kód: 120563Podrobný popis
Demolačné kladivo Procraft PSH2700 je určené na prácu so stavebnými materiálmi, ako sú tehly, betón alebo kameň. Regulácia úderu umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Úderová sila 46 J a až 1450 úderov za minútu vám uľahčia väčšinu búracích prác. Rukoväť s antivibračným odpružením a protišmykovým mäkkým povrchom umožňuje vysoký komfort a dlhšie používanie. Nástavec typu HEX umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu nástrojov. Ako príslušenstvo možno použiť ploché - špicaté alebo tvarované sekáče HEX. Súčasťou dodávky sú ploché a špicaté dláta, mazacia trubička a kufrík na prenášanie. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SDS kladivá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 23.55 kg |
| EAN: | 6972622480543 |
| Napätie: | 220 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 1300 W |
| Hmotnosť: | 14,5 kg |
| Sila jedného úderu: | 46 J |
| Revolúcie: | 1450 /min |
| Max. priemer vŕtania do betónu (mm): | 85 |
| Počet nárazov (min.-1): | 1450 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622480543 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
