Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Demolačné kladivo PROCRAFT PSH2400, SDS Max | PSH2400
Kód: 120503Podrobný popis
Demolačné kladivo Procraft PSH2400 je určené na prácu so stavebnými materiálmi, ako sú tehly, betón a kameň. Regulácia úderov umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Rázová sila 18 J a až 3900 úderov za minútu vám uľahčia väčšinu búracích prác. Rukoväť s antivibračným odpružením a protišmykovým mäkkým povrchom umožňuje vysoký komfort a dlhšie používanie. Nástavec SDS-Max umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu nástrojov. Ako príslušenstvo možno použiť ploché - špicaté alebo tvarované sekáče SDS-Max. Súčasťou dodávky sú ploché a špicaté sekáče, tubička s mazivom a kufrík na prenášanie. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SDS kladivá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| EAN: | 6973934250701 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 1300 W |
| Počet kohútikov: | 3900 /min |
| Sila jedného úderu: | 18 J |
| Hmotnosť: | 5,9 kg |
| Trieda ochrany: | IPX0(II) |
| Hladina akustického tlaku: | LpA = 76,2 dB(A), Kpa = 2,81 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | LwA = 95 dB(A), KwA = 2,81 dB(A) |
| Vibrácie: | 5,92 m/s2, K = ± 1,5 m/s2 |
| rukoväť, SDS-MAX: | SDS-MAX |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934250701 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
