Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
COLORADO - Nástenná bidetová batéria so skrytou inštaláciou, čierna matná CO143CMAT, RAV Slezák
Kód: 119777Podrobný popis
Zabudovaná bidetová batéria.
- Táto batéria je vybavená keramickou kartušou s priemerom 25 mm KA2502
- batéria sa dodáva s umývadlovou batériou
- ktorá je súčasťou balenia tejto batérie:
- plastová sprcha s posuvným mechanizmom PS0017CMAT
- kovová hadica MH1001CMAT - dĺžka 100 cm
Túto batériu možno kombinovať s batériami zo série COLORADO - BLACK MATTE SLIDE - RAV.
Záruka:
- na tesnosť odliatku (tela batérie) - 10 rokov
- na kartušu - 6 rokov
- na povrchovú úpravu - 2 roky
- na ostatné časti podľa občianskeho zákonníka
Upozornenie:
Po použití sa batérie musia uzavrieť páčkou, ktorá uzavrie kartušu vo vnútri batérie. Výtoková hadica nesmie byť pod stálym tlakom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bidet |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 8596700006104 |
| Veľkosť balenia: | 70 x 290 x 155 mm |
| Colný kód: | 84818011 |
| Typ výrobku: | Vodovodné batérie |
| SÉRIA: | Colorado |
| Farba: | Čierny matný |
| Dĺžka sprchovej hadice, mm: | 1000 |
| Materiál: | Mosadz |
| Ovládacie prvky: | Páka |
| Povrchová úprava: | Lak |
| Priemer kazety: | 25 mm KA2502 |
| Ručné sprchy, počet funkcií: | 1 |
| so sprchou, bez sprchy: | so sprchovacím setom |
| Typ sprchovej hadice: | kov |
| Umiestnenie: | Stena |
| Veľkosť ručnej sprchy, mm: | ⌀30 |
| Vzhľad (okrúhly, štvorcový) - ručné a horné sprchy: | Okrúhle |
| Záruka tesnosti: | 10 rokov |
| iné produkty: | KA2502, PS0017CMAT, MH1001C, KR2535CMAT |
| Výrobca: | RAV Slezák |
| EAN: | 8596700006104 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
