Carspa CD12/24-10 solárny PWM regulátor, autodetekcia 12V/10A alebo 24V/10A, 52800022
Kód: 100288
Neohodnotené
Na otázku
Môžeme doručiť do:
Regulátor pre solárne fotovoltaické panely 12 V s výkonom do 120 W, maximálny nabíjací a zaťažovací prúd 10 A, automatické prepínanie 12/24 V, ochrana proti prepätiu, skratu a preťaženiu, odpojenie v prípade nízkeho napätia, montáž na stenu alebo DIN lištu.
Detailné informácie
Podrobný popis
Regulátor Carspa CD12/24-10 optimalizuje výstupné napätie a prúd z 12 V fotovoltaického solárneho panela s výkonom do 120 W. K regulátoru pripojíte panel s batériou a na výstupe získate stabilizované 12 V napätie. Maximálny nabíjací a zaťažovací prúd je 10 A (pre panely do 120 W). Regulátor je vybavený automatickým spínačom, ktorý automaticky rozpozná napätie solárneho panelu a nastaví ho na príslušnú hodnotu - 12 V a 24 V.
Hlavné výhody
  • Stabilizované napätie 12V
  • Automatický prepínač 12V/24V na nastavenie vhodnej hodnoty
  • Optimalizovaný prúd
  • Automatická ochrana proti prepólovaniu
  • Ochrana proti skratu a preťaženiu
  • Odpojenie nízkeho napätia ako ochrana proti vybitiu
  • Možnosť montáže na stenu a DIN lištu
Optimalizovaný prúd
V okamihu, keď batéria dosiahne 13,6 V, regulátor začne obmedzovať prúd. Túto funkciu možno nastaviť pomocou trimra (prvok na reguláciu napätia). Nabíjací prúd sa zníži, aby sa zabránilo prebíjaniu batérie. Ak napätie stúpne na 15 V, regulátor úplne preruší prúd a zabráni poškodeniu batérie. Ak je napätie nižšie ako 10,5 V, regulátor vypne záťaž (osvetlenie, pripojený spotrebič).
Solární regulátor Carspa CD12/24-10 pro solární fotovoltaické panely
Plne elektronická ochrana
Inštalácia a prehľadná LED indikácia
Technické údaje
  • Značka: Carspa.
  • Model: CD12/24-10
  • Určenie: solárny regulátor
  • Integrované Bluetooth: nie
  • Svorkovnica: max. 16 mm²
  • Komunikačný port: nie
  • USB: nie
  • Technológia: PWM
  • Integrovaný displej: nie
  • Blok proti spätnému toku: áno
  • Automatická kompenzácia teploty: áno
Napájanie
  • Typ batérie: AGM, gélová, zaplavená
  • Menovité napätie: 12,24 V
  • Maximálne vstupné napätie: 50 V
  • Maximálny vstupný prúd: 10 A
Fyzikálne parametre
  • Konštrukcia: montáž na stenu
  • Stupeň ochrany: IP22
  • Použitie: vnútorné
  • Prevádzková teplota: -40 až 50 °C
  • Hmotnosť: 120 g
  • Rozmery (š x v x h): 70 x 85 x 36 mm