Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Brúska na vŕtačky Procraft EBS350 | EBS350
Kód: 120519Podrobný popis
Brúska na vrtáky Procraft EBS350 je určená na ostrenie hrotov špirálových vrtákov. Diamantový brúsny kotúč s dlhou životnosťou a 80W motor s vysokými otáčkami až 4200 umožňujú kvalitné spracovanie. Zaručuje opracovanie vrtákov s priemerom od 3 do 13 mm. Súčasťou balenia je upínacie puzdro. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Brúsky na vrtáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 6976174164753 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 80 W |
| Hmotnosť: | 3,0 kg |
| Revolúcie: | 4200 /min |
| Priemer vrtáka: | 3-13 mm |
| Priemer kolesa mm: | 79 |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | Lpa=96dB(A); K=3 db(A) |
| Hladina akustického tlaku: | Lpa=83dB(A); K=3 db(A) |
| Trieda elektrickej ochrany: | II |
| Trieda ochrany: | IP20 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174164753 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
