Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Brúska na vŕtačky Procraft EBS250 | EBS250
Kód: 120518Podrobný popis
Brúska na vrtáky Procraft EBS250 je určená na ostrenie hrotov špirálových vrtákov. Robustný 70 W motor umožňuje kvalitné spracovanie. Brúska má zároveň kompaktné rozmery. Zaručuje brúsenie vrtákov s priemerom 3 až 10 mm a vďaka vymeniteľnej hlave možno opracovávať vrtáky s priemerom 8 až 16 mm. Vymeniteľná hlava je súčasťou balenia. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Brúsky na vrtáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 6972622484664 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 70 W |
| Revolúcie: | 1600 /min |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Priemer vrtáka: | 3-10/8-16 mm |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622484664 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
