Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Brúska na pílové reťaze Procraft SK1250 | SK1250
Kód: 121685Podrobný popis
Ostrič reťazových píl Procraft SK1250 je určený na rýchle a účinné ostrenie a nabrúsenie všetkých reťazí elektrických a motorových píl. Možnosť nastavenia uhla rámu a hĺbky ostrenia uľahčí ostrenie reťaze. Motor s výkonom 300 W a vysokými otáčkami až 3000 zaručuje kvalitné naostrenie. Ovládacia páka zaručuje možnosť rýchleho prepnutia reťaze. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Brúsky pílových reťazí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9.7 kg |
| EAN: | 6976174160199 |
| Napätie: | 230 V |
| Príkon: | 300 W |
| Revolúcie: | 3000 /min |
| Rozmery disku: | 145x22 |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174160199 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
