Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Brúska na pílové reťaze Procraft SK1200 | SK1200
Kód: 121650Podrobný popis
Ostrič reťazových píl Procraft SK1200 je určený na rýchle a efektívne ostrenie a brúsenie všetkých reťazí elektrických a motorových píl. Možnosť nastavenia uhla rámu a hĺbky ostrenia uľahčí ostrenie reťaze. Motor s výkonom 85 W a vysokými otáčkami až 5000 zaručuje kvalitné naostrenie. Ovládacia páka zaručuje možnosť rýchleho prepnutia reťaze. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Brúsky pílových reťazí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.6 kg |
| EAN: | 6976174160168 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 85 W |
| Revolúcie: | 5000 /min |
| Rozmery disku: | 108x23x3,2 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174160168 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
