Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Brúska na pílové reťaze Procraft SK1100 | SK1100
Kód: 121119Podrobný popis
Brúska na pílové reťaze Procraft SK1100 je navrhnutá na rýchle a efektívne ostrenie a nabrúsenie všetkých elektrických a motorových pílových reťazí. Možnosť nastavenia uhla rámu a hĺbky ostrenia uľahčí ostrenie reťaze. Motor s výkonom 85 W a vysokými otáčkami až 5700 zaručuje kvalitné naostrenie. Ovládacia páka zaručuje možnosť rýchleho prepnutia reťaze. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Brúsky pílových reťazí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.73 kg |
| EAN: | 6973934257700 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 85 W |
| Revolúcie: | 5700 /min |
| Rozmery disku: | 108x23x3,2 mm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934257700 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
