Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Brúska na pílové kotúče Procraft SS350 | SS350
Kód: 120507Podrobný popis
Ostrič pílových kotúčov Procraft SS350 je určený na rýchle a efektívne brúsenie a ostrenie všetkých bežne používaných typov kotúčov. Možnosť nastavenia uhla brúsenia zaručuje dokonalú presnosť pri práci. Tichý motor s výkonom 110 W a vysokými otáčkami až 5300 zaručuje dlhú bezproblémovú prevádzku. Súčasťou dodávky je matica a šesťhranný kľúč, keramický brúsny kotúč, rukoväť a ochranné sklo. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostričky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.7 kg |
| EAN: | 6972622484640 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 110 W |
| Revolúcie: | 5300 /min |
| Disk: | 100x20x1,2 mm mm |
| Hmotnosť: | 6,1 kg |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | Lwa=82dB(A), Kpa=3dB(A) |
| Hladina akustického tlaku: | Lpa=69dB(A), Kpa=3dB(A) |
| Trieda elektrickej ochrany: | II |
| Trieda ochrany: | IP20 |
| Priemer ostriaceho kotúča (mm): | 90-400 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622484640 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
