Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Bruckner ZIPSER keramické umývadielko 43x32cm, biela 201.102.0
Kód: 119666Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 8590913119705 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 430 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Hĺbka: | 320 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 43x13x32 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | 1 otvor |
| Pretekanie: | NIE |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umývadla: | Umývadlo (malé) |
| Inštalácia: | Nástenné skrutky |
| Výrobca: | Bruckner |
| EAN: | 8590913119705 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
