Bruckner VIBRANT keramické umývadlo 36x30cm, biela 201.099.0
Kód: 119663Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 8590913119675 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 360 mm |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 36x30 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | 1 otvor |
| Pretekanie: | NIE |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| Inštalácia: | Nástenné skrutky |
| Výrobca: | Bruckner |
| EAN: | 8590913119675 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
