Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Bruckner URBINO umývadlový sifón šetriaci miesto, click-clack výpusť, DN32mm, čierna mat 151.133.9
Kód: 82622Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Úspora miesta
Ide o systém, v ktorom rúrka tesne pod umývadlom odvádza vodu k stene a potom odteká vertikálne nadol. Toto riešenie je vhodné napríklad pre kúpeľňový nábytok, kde sifón nebráni použitiu poličky/zásuvky, pre umývadlá s poličkou alebo pre umývadlá pre telesne postihnutých.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.466 kg |
| EAN: | 8590913999710 |
| Hrúbka drezu: | 4-65 mm |
| Farba: | Čierny šach mat |
| Balenie: | 2 ks |
| Zariadenie: | Úspora miesta; so zásuvkou |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Plastové |
| Záruka: | 2 roky |
| Priemer odpadu: | 32 mm |
| Výrobca: | Bruckner |
| EAN: | 8590913999710 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
