Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Bruckner ELZA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x80cm, biela 801.113.4
Kód: 120040Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Liatý mramor - materiál s tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré oceníte pri každom dotyku
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel a ďalších výrobkov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, skleného piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, nulovou deformáciou, stabilitou a elegantným dizajnom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 22 kg |
| EAN: | 8590913130397 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 800 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Priemer odpadu: | 90 mm |
| Rozmer: | 100x80 cm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Materiál: | Liatý mramor |
| Záruka: | 2 roky |
| Spodný reliéf (povrch): | Hladký |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Bruckner |
| EAN: | 8590913130397 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
