Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Besco Vica Slim+ Akrylová vstavaná vaňa Dĺžka vane: 170 cm, WAVS-170-S-
Kód: 120428Podrobný popis
Špecifikácie akrylátovej vane Vica
- dizajnová akrylová vaňa vhodná na obloženie (vstavaná)
- SLIM dizajn - okraj vane len 1,5 cm
- materiál - vysokokvalitný 100% sanitárny akryl
- povrchová úprava - biely lesk
- sifón a chrómový prepad sú súčasťou balenia
- možnosť výberu farby krytu prepadu a sifónu (chróm, zlatá, čierna, biela)
- viac technických špecifikácií v galérii v nákrese
Popis akrylátovej vane Vica
Moderná dizajnová akrylátová vaňa určená na obklad (zabudovanie), ktorej atypický originálny tvar dodá vašej kúpeľni moderný vzhľad a vám úplne nový zážitok z kúpania. Kvalitný sanitárny akrylát zaručuje dlhú životnosť a stabilitu.
POPIS VÝROBKU SA MÔŽE ZMENIŤ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane Aplomo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 85 kg |
| Dĺžka vane: | 170 cm |
| Tvar vane: | Oválny |
| Materiál vane: | akryl |
| Farba vane: | Biela |
| Šírka vane: | 80 cm |
| Záruka: | 10 rokov |
| Výrobca: | Besco |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
