Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
BESCO Set štvorcový kút ZARYA BLACK + vanička OSKAR STONE EFFECT Farba rámu - Čierna, Rozmer A - 80 cm, Rozmer B - 80 cm, Výplň - Číre bezpečnostné sklo - 5 mm OLBZAOS80B
Kód: 120436Podrobný popis
Set štvrťkruhového sprchovacieho kúta ZARYA BLACK s akrylátovou vaničkou OSKAR STONE EFFECT vyniká vysoko kvalitným spracovaním a spoľahlivou funkčnosťou všetkých súčastí a materiálov. Komfortné o dklápacie ložiskové pojazdy výrazne uľahčujú údržbu sprchovacieho kúta . Akčný sprchovací kút je dodávaný so samonosnou akrylátovou vaničkou OSKAR STONE EFFECT. Sifón pr. 50 mm nie je súčasťou balenia.
Pozrite sa na ponuku doplnkov pre tento elegantný sprchovací kút . A vybavte si kompletne Vašu novú modernú kúpeľňu. Vyberte si z našej bohatej ponuky sprchových batérií, sprchových ružíc a ich držiakov, sprchových poličiek a prípravkov na jednoduchú údržbu celej vašej kúpeľne.
Prednosti a rozmery setu ZARYA BLACK + vanička OSKAR STONE EFFECT:
- Dizajnové madlá (nerez - čierna matná farba)
- Odklápacie pojazdy pre výrazne uľahčujúcu údržbu
- Magnetické dovieranie dverí
- Rozmer ZARYA BLACK: 80 x 80 x 190 cm / 90 x 90 x 190 cm, šírka vstupu 43,9 / 51 cm
- Rozmer OSKAR STONE EFFECT : 80 x 80 x 16 cm / 91 x 91 x 16 cm, R 550
- Rám ZARYA BLACK: hliník v čiernej matnej farbe
- Sklo: bezpečnostné 5mm číre
- Ložiskové pojazdy s vysokou životnosťou výrazne uľahčujúce údržbu, spodné odklápacie
- Montážny rozmer ZARYA BLACK: 79 - 80,5 × 79 - 80,5 cm / 89 - 90,5 × 89 - 90,5 cm
- Vanička : samonosná akrylátová bez sifónu
- Priemer otvoru pre sifón - 50 mm
Záruka
- 3 ROKY kút ZARYA BLACK
- 10 ROKOV vanička OSKAR STONE EFFECT
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové kúty a zásteny |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 80 kg |
| EAN: | 5905832927028 |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierna |
| Bezrámové: | Nie |
| Séria: | Oskar,ZARYA |
| Direction_closing: | Univerzálny ľavý/pravý |
| Type_opening: | Posuvné |
| Výplň: | Číre bezpečnostné sklo - 5 mm |
| Prístupné: | Nie |
| Dimenzia_C: | 206 cm |
| Vaňa: | Vrátane vane |
| Tvar: | Štvorec |
| Input_width: | 51 cm,44 cm |
| Výroba_v_míre: | Nie |
| Rozmer_A: | 80 |
| Dimension_B: | 80 |
| Group_article: | S05B |
| COLOUR_Frame: | Čierna |
| Výrobca: | BESCO |
| EAN: | 5905832927028 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
