Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Besco Modern 190 štvorcový sprchový kút Rozmery sprchového kúta: 80x80cm, MK-80-190-C
Kód: 120108Podrobný popis
Špecifiká sprchového kúta Moderné 190
- moderný štvorcový sprchový kút bez vaničky
- dvojité posuvné dvere
- chrómové rukoväte
- profily - hliník, chróm
- šírka vstupu v rozmere 80 cm - 41 cm, šírka vstupu v rozmere 90 cm - 48 cm
- bezpečnostné tvrdené sklo 6 mm - možnosť výberu (priehľadné, matné, grafitové)
Popis sprchového kúta Modern 190
Štvorcový sprchový kút Modern 190 je vhodný aj do menších kúpeľní. Vďaka priehľadnému sklu bude vaša kúpeľňa veľmi svetlá a obklad dokonale vynikne. Chrómové profily a úchyty možno dokonale zladiť s chrómovými doplnkami vrátane batérií.
Tabuľka parametrov jednotlivých rozmerov skrine
| Názov | Dĺžka | Šírka | Výška |
| Moderné 80 | 78,5-80,5 cm | 78,5-80,5 cm | 190 cm |
| Moderné 90 | 88,5-90,5 cm | 88,5-90,5 cm | 190 cm |
*zmeny v popise výrobku vyhradené
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové kúty a zásteny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 80 kg |
| EAN: | 5907548116079 |
| Rozmer rohu: | 80x80cm |
| Tvar rohu: | Štvorec |
| Farba rohového profilu: | chróm |
| Výška rohu: | 190 cm |
| Typ rohového otvoru: | posuvné |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca: | Besco |
| EAN: | 5907548116079 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
