Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Besco Goya GLAM voľne stojaca vaňa 160x70, liaty mramor, 2232
Kód: 103902Podrobný popis
Špecifikácie voľne stojacej vane Goya Glam 160x70
Moderná dizajnová voľne stojaca vaňa (neobložená, bez obkladu) so zaoblenými tvarmi dodá vašej kúpeľni moderný vzhľad a vám úplne nový zážitok z kúpania. Odlievaný mramor DuraBe zaručuje odolnosť a stabilitu. Povrchová úprava Gelcoat vyniká vysokou pevnosťou povrchu, je antibakteriálna, stálofarebná a odolná voči chemikáliám. Na dotyk je veľmi príjemný. K dispozícii je v jedinečných strieborných, zlatých a grafitových povrchových úpravách, ktoré podčiarkujú moderný dizajn.
- Rozmery - 160 x 70 x 44 cm
- objem - 170 l
- výška vane - 63 cm
- Materiál - liaty mramor DuraBe
- farba - biela v kombinácii so striebornou, zlatou a grafitovou (v objednávke uveďte farbu - ceny sa líšia)
- voľne stojaca vaňa určená do priestoru
- klasický sifón Alcaplast v cene (pri výrobku si môžete vybrať iný variant)
- podrobnejšie technické špecifikácie v nákrese v galérii
POPIS VÝROBKU SA MÔŽE ZMENIŤ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane Aplomo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 140 kg |
| Tvar vane: | Oválny |
| Dĺžka vane: | 160 cm |
| Materiál vane: | liaty mramor |
| Farba vane: | iné farby |
| Šírka vane: | 70 cm |
| Záruka: | 10 rokov |
| Výrobca: | Besco |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
