Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
BENZÍNOVÉ VODNÉ ČERPADLO PROCRAFT WPH20 | WPH20
Kód: 120650Podrobný popis
Vysokotlakové vodné čerpadlo Procraft WPH20 je určené na čerpanie vysokotlakovej vody z nádrže do miest s vyšším terénom. Nebudete tak odkázaní na možnosť pripojenia k elektrickej sieti. Vďaka štvortaktnému motoru s ventilovým rozvodom OHV poskytuje výkon 20 m3 z hĺbky až 7 m do výšky až 55 m. Robustný ochranný rám umožňuje použitie čerpadla v akýchkoľvek podmienkach a uľahčuje aj jeho prepravu. Súčasťou balenia je kľúč na zapaľovaciu sviečku, hadicové svorky, nástrčka na hadicu, matica na hadicovú spojku, sací kôš a tesnenie. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné čerpadlá Procraft |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 22.15 kg |
| EAN: | 6973934252293 |
| Vnútorný priemer vstupu a výstupu (palce): | 1.5 |
| Zdvih čerpadla: | 55m |
| Sacia výška: | 7m |
| Maximálna kapacita: | 20 m3/h |
| Motor: | Model-168F Jednovalcový 4-taktný, vzduchom chladený, OHV |
| Vŕtanie x zdvih: | 65x45 mm |
| Zdvihový objem: | 163 cm3 |
| Objem palivovej nádrže: | 3,6L |
| Hmotnosť: | 22 kg |
| Hladina akustického tlaku LpA: | 83 dB (A) |
| Hodnota akustického výkonu LwA: | 98 dB (A) |
| Rozmery (v. x š. x hl.), m: | 520x380x450 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934252293 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
