Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Benzínová reťazová píla Procraft GS-50/2 | GS-50/2
Kód: 121855Podrobný popis
Benzínová reťazová píla Procraft GS-50/2
Benzínová reťazová píla Procraft GS-50/2 je určená na kácanie stromov, spracovanie palivového dreva, prerezávanie veľkých konárov. Výkonný benzínový motor s príkonom 2100 W a vysokými otáčkami až 3300 ot/min zaručuje dlhú bezproblémovú prácu. Automatický systém mazania reťaze a kvalitná lišta zvyšujú spoľahlivosť stroja. Súčasťou dodávky je: miešacia nádoba, náradie, vodiace lišty, reťaze 0,325" 64 Art, 72 Art Kartónové balenie.
Key Features:
Výkonný dvojtaktný motor: 49,3 cm3 / 2100 W pre spoľahlivý výkon aj pri náročnom rezaní.
Vysoké otáčky motora: až 3300 ot/min pre čistý a rýchly rez.
Dlhé vodiace lišty: 400 mm a 450 mm - vhodné na výrub aj väčších stromov.
Rozchod reťaze:
Rozchod reťaze - 0,325'' 64 článkov, 1,5 mm - hrúbka článku.
Rozchod reťaze - 0,325'' 72 článkov, 1,5 mm - hrúbka článku.
Automatické mazanie reťaze: predlžuje životnosť reťaze a lišty.
Systém Easy Start: jednoduché a rýchle štartovanie motora aj v chladnejších podmienkach.
Robustná konštrukcia: odolná píla určená na dlhodobé používanie.
Veľká palivová a olejová nádrž:
Palivová nádrž s objemom 550 ml - na dlhšiu prácu bez častého dopĺňania.
Nádržka na olej: 260 ml - na neustále mazanie reťaze.
Reťaze 0,325" - 64 článkov, 72 článkov: ideálne na efektívne rezanie tvrdého a mäkkého dreva.
Nízka hmotnosť: s hmotnosťou 5,45 kg sa s touto pílou ľahko manipuluje, takže sa pohodlne používa aj pri dlhšej práci.
Ideálne použitie:
Kácanie a prerezávanie stromov.
Príprava a spracovanie palivového dreva.
Orezávanie silných konárov a údržba stromov.
Práca na stavbách pri rezaní drevených trámov a konštrukcií.
Obsah balenia:
Benzínová reťazová píla Procraft GS-50/2
Vodiaca lišta 400 mm
Vodiaca lišta 450 mm
Reťaz 0,325" (64 článkov)
Reťaz 0,325" (72 článkov)
Miešacia nádoba na prípravu zmesi paliva a oleja
Súprava montážneho náradia
Návod na použitie
Balenie: kartón
Benzínová reťazová píla Procraft GS-50/2 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú Výkonný, odolný a ľahko ovládateľný stroj na bežnú a náročnú prácu s drevom.
Vďaka kombinácii výkonného motora, systému Easy Start, dlhej lište a automatického mazania reťaze zvládne aj náročné práce v lese alebo na záhrade s maximálnou účinnosťou a bezpečnosťou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reťazové píly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.6 kg |
| EAN: | 6973934259834 |
| Objem motora: | 49,3 cm3 |
| Príkon: | 2100 W |
| Typ motora: | Jednovalcový dvojtaktný motor, 1E45F |
| Dĺžka koľajnice: | 400/450 mm |
| Revolúcie: | 3300 /min |
| Objem palivovej nádrže: | 550 l |
| Objem olejovej nádrže: | 260 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934259834 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
