Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Batéria Procraft 20/4 Turbo | 20/4 Turbo
Kód: 121849Podrobný popis
Batéria Procraft 20/4 Turbo.
Nabíja sa pomocou našich štandardných nabíjačiek 20/1, 20/2 a využíva aj nabíjačky s konektorom.
Optimálna kapacita
Z radu 20-voltových akumulátorov má tento akumulátor najoptimálnejšiu kapacitu 4 ampérhodiny, čo umožňuje vykonávať prácu počas dlhého času bez toho, aby hmotnosť samotného akumulátora výrazne zaťažovala ľahké náradie, a zároveň umožňuje dostatočne dlhú prevádzku veľkých nástrojov, ako sú príklepové vŕtačky a píly.
Indikátor kapacity
Dôležitou vlastnosťou našich 20 V akumulátorov je integrovaný indikátor nabitia. To znamená, že batériu nemusíte zakaždým pripájať k zariadeniu, aby ste zistili, či je nabitá. Stačí stlačiť tlačidlo a indikátor rozsvieti aktuálny stav nabitia. Od 100 % nabitia po 25 %
Vysokokvalitný dizajn
Batérie nesú regulátor nabíjania/vybíjania, ktorý monitoruje napätie a aktuálnu úroveň nabitia. Vďaka použitiu vysokokapacitných batérií boli použité aj len 2 radové batérie, čo výrazne znižuje zahrievanie a čas prevádzky v porovnaní s 3 radovými batériami.
Dôležité upozornenie:
Batérie nie sú kompatibilné s nasledujúcimi strojmi: PHA40-BB, PLM20, PLM22
Dodatočné parametre
| Kategória: | Akumulátory a nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 6976174167273 |
| Ochrana proti prehriatiu: | Áno |
| Ochrana proti nadmernému vybitiu: | Áno |
| Indikátor batérie: | Áno |
| Čas nabíjania: | 1,5 hodiny |
| Napätie batérie: | 20 V |
| Hmotnosť: | 0,635 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174167273 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
