Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
ARTTEC Panel pre vane GAIA 150 x 150 cm PAN04418
Kód: 56041Podrobný popis
Panel pre vírivú vaňu 150x150 cm
Vhodné pre vane
- GAIA FLAT 150x150
- GAIA LUXUS 150x150
- GAIA SURF 150x150
- GAIA SUFR+CHROMO 150x150
Výška panelu: 58 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňové doplnky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 8595176420100 |
| Hĺbka: | 3 cm |
| Výška: | 58 cm |
| Materiál: | Akryl |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Verzia: | Univerzálne |
| Tovar: | Bežná cena |
| Výrobca: | ARTTEC |
| EAN: | 8595176420100 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
