Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aqualine Výlevka na skrinku 58x38 cm, plast, biela PI5838
Kód: 118793Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Polypropylén
Má vysokú rázovú húževnatosť, je ľahký, stabilný a veľmi odolný. Je odolný voči teplotám do 100 °C a bežným domácim produktom vrátane organických kyselín, bielidiel na báze chlóru, alkoholu a olejov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.94 kg |
| EAN: | 8590913133039 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 580 mm |
| Hĺbka: | 380 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 58x38 cm |
| Materiál: | Polypropylén |
| Pretekanie: | ÁNO |
| Záruka: | 2 roky |
| Balenie obsahuje: | Výstup; sifón; prepadová súprava |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913133039 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
