Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aqualine Skrinka pod výlevku 58,2x78x38,3cm, plast, biela PI28038
Kód: 118794Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Výlevka nie je súčasťou skrinky.
Potrebná inštalácia
Pre lepšiu manipuláciu sa výrobok dodáva v rozloženom stave (v plochom balení).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňový nábytok |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.04 kg |
| EAN: | 8590913133046 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 582 mm |
| Výška: | 780 mm |
| Hĺbka: | 383 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 58,2x78x38,3 cm |
| Materiál: | Plastové |
| Zariadenie: | Vyžaduje sa montáž |
| Typ skrine: | Dvere |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Pozícia K |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913133046 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
