Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aqualine Umývadlová stojánkova batéria s bidetovou sprškou, čierna SK401B
Kód: 80930Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlo |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnosť: | 1.885 kg |
| EAN: | 8590913979354 |
| Farba: | Čierny šach mat |
| Výška: | 158 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer kazety: | 35 mm |
| Záruka: | 6 rokov |
| Inštalácia: | Stojánková |
| Typ kontroly: | Páka |
| Iné: | Pre umývadlo; Bidetová sprcha |
| Tvar: | Kruhový |
| Výška výstupu: | 105 mm |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913979354 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
