Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aqualine Skrinka pod výlevku 58x70x52,8cm, biela 57037
Kód: 118753Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Výlevka nie je súčasťou skrinky.
Môže byť inštalovaná s nožičkami, ktoré je potrebné objednať samostatne.
Vyžaduje sa montáž
Pre lepšiu manipuláciu sa výrobok dodáva v rozloženom stave (v plochom balení).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňový nábytok |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 15.5 kg |
| EAN: | 8590913135118 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 580 mm |
| Výška: | 700 mm |
| Hĺbka: | 529 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 58x70x52,9 cm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Zariadenie: | Vyžaduje sa montáž |
| Typ skrine: | Dvere |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Závesné/stojanové |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913135118 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
