Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aqualine SINTRA nástenná batéria 3/4", flexibilné ramienko, čierna/chróm SX013-70
Kód: 94358Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlo |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnosť: | 1.887 kg |
| EAN: | 8590913117749 |
| Farba: | Čierny šach mat |
| Balenie: | 2 ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer kazety: | 35 mm |
| Záruka: | 4 roky |
| Inštalácia: | Montáž na stenu 150 mm |
| Typ kontroly: | Páka |
| Iné: | Pružný ramenný popruh |
| Tvar: | Kruhový |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913117749 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
