Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aqualine SEA podložka do vane 69x39cm s protišmykovou úpravou, PVC, multi color 8532
Kód: 101264Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňové rohože |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.447 kg |
| EAN: | 8590913128776 |
| Farba: | Viacfarebné |
| Šírka: | 390 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 69x39 cm |
| Dĺžka: | 690 mm |
| Materiál: | PVC |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ: | Kúpeľňová rohož |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913128776 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
