Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aqualine RIST kúpeľňová predložka, 50x80cm, 100% polyester, protišmyk, zelená NI8594
Kód: 102482Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňové rohože |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| EAN: | 8590913130472 |
| Farba: | Zelená |
| Šírka: | 500 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 50x80 cm |
| Dĺžka: | 800 mm |
| Materiál: | Textil |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ: | Kúpeľňová rohož |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913130472 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
