Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aqualine Q-START rozeta pre stredové pripojenie, biela QS515W
Kód: 94356Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 8590913115509 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 120 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Hĺbka: | 10 mm |
| Rozmer: | 120x70 mm |
| Materiál: | Plastové |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913115509 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
