Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aqualine Plastová výlevka so skrinkou 58x38 cm, vrátane sifónu PI5838-01
Kód: 118796Podrobný popis
- Odtok a sifón s prepadovou súpravou sú súčasťou balenia drezu.
Polypropylén
Má vysokú nárazuvzdornosť, je ľahký, stabilný a vysoko odolný. Je odolný voči teplotám do 100 °C a bežným domácim produktom vrátane organických kyselín, bielidiel na báze chlóru, alkoholu a olejov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.98 kg |
| EAN: | 8590913146282 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 582 mm |
| Výška: | 780 mm |
| Hĺbka: | 383 mm |
| Balenie: | 2 ks |
| Rozmer: | 58,2x78x38,3 cm |
| Materiál: | Polypropylén |
| Pretekanie: | ÁNO |
| Záruka: | 2 roky |
| Balenie obsahuje: | Výstup; sifón |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913146282 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
