Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aqualine MERCY keramické umývadlo 40x30cm, biela NP422
Kód: 112446Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9.1 kg |
| EAN: | 8590913122453 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 40x12x30 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | 1 otvor |
| Pretekanie: | NIE |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umývadla: | Umývadlo (malé) |
| Inštalácia: | Nástenné skrutky |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913122453 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
