Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aquacup SUB CONTROL 24 - 4" A-TEC 75/81 M 18124
Kód: 119683Podrobný popis
Domáca vodáreň so 4" ponorným čerpadlom, ovládacou skrinkou a príslušenstvom. Vodáreň je vhodná na inštaláciu do studní a vrtov alebo tam, kde nie je možné použiť povrchové čerpadlo.Dodatočné parametre
| Kategória: | Prívod vody |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Typ: | 24 |
| Príkon: | 750 W |
| Maximálny prietok - Q max: | 4500 l/h |
| Dopravná výška: | 81 m |
| Napätie: | 230 V |
| Dĺžka kábla: | 20 m |
| Pripojenie DNM: | 5/4" |
| Zapnutie a vypnutie tlaku: | 2 - 3,5 baru |
| Vstup pripojenia: | 1" |
| Objem kontajnera: | 24 l |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
