Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aquacup PGA 229/C/T 13542
Kód: 15771Podrobný popis
Sudové samonasávacie čerpadlo na naftu, olej, glykol a pod. Súprava obsahuje čerpadlo, teleskopické sacie potrubie, výtlačnú súpravu s pištoľou, ohybný kábel s vidlicou a spínačom. vstupné napätie 230 V, tento model vrátane prietokomeru, možnosť dokúpenia automatickej uzatváracej pištole.Dodatočné parametre
| Kategória: | Špeciálne čerpadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Typ: | 229/C/T |
| Príkon: | 370 W |
| Maximálny prietok - Q max: | 3600 l/h |
| Dopravná výška: | 17 m |
| Napätie: | 230 V |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
