Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aquacup OK box 0,75 13588
Kód: 94213Podrobný popis
Riadiaca skrinka na ochranu jednofázových ponorných motorov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k čerpadlám |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Typ: | OK 0,75 kW 5,4 A |
| Poistka: | 6 A |
| Príkon: | 750 W |
| Kondenzátor: | 30 µF |
| Elektrický prúd: | 5,4 A |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
