Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aquacup OK box 0,37 13723
Kód: 94211Podrobný popis
Riadiaca skrinka na ochranu jednofázových ponorných motorov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k čerpadlám |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Typ: | OK 0,37 kW 2,9 A |
| Poistka: | 4 A |
| Príkon: | 370 W |
| Kondenzátor: | 18 µF |
| Elektrický prúd: | 2,9 A |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
