Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aquacup MD 75-G 18070
Kód: 86958Podrobný popis
Objemové čerpadlo na naftu a vykurovací olej. vo verzii s motorom 230 V sací výkon 5 m cenovo dostupné modely odporúčame zakúpiť si náš sací a výtlačný set s pištoľouDodatočné parametre
| Kategória: | Prívod vody |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Príkon: | 590 W |
| Maximálny prietok - Q max: | 2700 l/h |
| Napätie: | 230 V |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Sací výkon: | 5 m |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
