Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aquacup JET 1200-1 13618
Kód: 15714Podrobný popis
Samonasávacie čerpadlo s telom z nehrdzavejúcej ocele, vysokokvalitným technopolymérovým difúzorom a hriadeľom z nehrdzavejúcej ocele. Čerpadlo je vybavené rukoväťou, spínačom a flexi káblom. Tepelná ochrana zabudovaná vo vinutí motora. vhodné na budovanie domácich vodární, zavlažovanie a prečerpávanie. v prevedení motora 230 V sací výkon 8 m manipulačná rukoväť ľahko prístupné telo čerpadla vypúšťacia zátkaDodatočné parametre
| Kategória: | Prívod vody |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.4 kg |
| Príkon: | 1200 W |
| Maximálny prietok - Q max: | 3800 l/h |
| Dopravná výška: | 48 m |
| Napätie: | 230 V |
| Hmotnosť: | 8,4 kg |
| Rozmery DNA: | 1" F |
| Pripojenie DNM: | 1" F |
| Maximálna teplota: | 40 °C |
| Sací výkon: | 8 m |
| Maximálny pracovný pretlak: | 6 barov |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
